Hírek

Álláslehetőség: Adománykoordinátor munkakörben

2021.11.02

A Magyar Élelmiszerbank Egyesület

Adománykoordinátort keres

Olyan embert keresünk, aki az adományok kiosztása mellett, szívesen részt vesz az Egyesület egyéb logisztikai és pénzügyi feladataiban is. A feladat érdekessége és kihívása is, hogy az állandó munkatársak mellett önkéntesekkel is együtt kell működni a terület sikere érdekében.

Ha szeretne egy jó csapatban, egy jó ügyért, egy 16 éve sikeresen működő non-profit szervezetben dolgozni, akkor jelentkezzen mielőbb!

Kompetenciák:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány előny
  • MS Office alkalmazások, excel adatbázis kezelés elvárás, integrált rendszer felhasználói ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny
  • Pénzügyi tapasztalat előny

Feladatai:

  • Részvétel a mentett élelmiszer szétosztásában együttműködő szervezetek kiválasztási folyamatában
  • A felajánlott élelmiszerek kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Élelmiszerkészletek kiajánlása és optimális szétosztása a szervezeteknek
  • A beérkező élelmiszerek lejárat előtt történő átlátható és igazságos szétosztása
  • A kiemelten hátrányos helyzetű szervezetek nyomon követése és adománnyal ellátása
  • A szétosztásban együttműködő szervezeti körrel kapcsolatos információk és folyamatok napra készen tartása
  • Kijelölt egyesületi projektek támogatása adminisztrációs és szervezési feladatokban

Készség elvárások:

  • Szociális érzékenység
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Rugalmasság
  • Csapatmunka és együttműködés

Mit ígérünk:

  • Egy olyan munkahelyet, ahol könnyű azonosulni a célokkal
  • Megfelelő munkakörülményeket

Munkavégzés helye:

1172    Budapest, Lokátor u. 3.

Jelentkezését az allas@elelmiszerbank.hu címre küldje el nekünk 2021.11.20-ig, ami tartalmazza szakmai önéletrajzát, fizetési igénye megjelölését, valamint egy motivációs levelet. De legyen szíves ne egy olyan standard verziójút, amit minden cégnek el lehetne küldeni, inkább legyen rövid, ne legyen benne semmi felesleges köntörfalazás, viszont legyen benne a lényeg, hogy miért gondolja, hogy Ön a legjobb jelölt az állásra, ez számunkra a kiválasztási folyamat első fontos lépése.

Kezdés: azonnal

ADOMÁNY:
Ft
0
értékben a nélkülözők részére

Iratkozzon fel hírlevelünkre!